Ростислав Войцицький – чемпіон Європи з мотокросу серед юніорів

altУкраїнський гонщик Ростислав Войцицький підкорив вершину, яка в сучасній історії вітчизняного мотокросу залишалася недосяжною: він став чемпіоном Європи у класі 85 сс!
Заключний, 11-й, етап чемпіонату проходив у болгарському Севлієво. Головний конкурент Ростислава Войцицького, іспанець Хорхе Сарагоса, в Болгарію з невідомих нам причин не приїхав. А це означало, що наш спортсмен, ще не вийшовши на старт першої гонки, достроково став чемпіоном Європи. 
Ясна річ, у такому статусі гонщику хотілося виступити якнайкраще, але і їхати «на вухах» необхідності не було. У результаті болгарський етап став бенефісом місцевого пілота Міхаеля Іванова, який виграв обидва заїзди. Ростислав Войцицький в першому заїзді фінішував на 4-й позиції, а ось у другій гонці у нього сталося падіння, та таке, що після гонки спортсмен навіть не міг пригадати, що ж сталося. На щастя, все обійшлося без серйозних наслідків.
Володимир Тарасов, герой нашої збірної на світовій юніорській першості, цього разу виступив краще за своїх співвітчизників і посів третє підсумкове місце, завдяки п’ятому місця у першому заїзді і другому у другому. Успіх у Болгарії дозволив Володимиру піднятися у підсумковій генеральній класифікації на почесне 4-те місце.
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»755,736,728,621,613″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *