Ростислав Войцицький утримує друге місце у заліку чемпіонату Європи з мотокросу

Цей етап не приніс великого задоволення з точки зору результатів, які показали українські молоді спортсмени. Хіба що Володимир Тарасов виступив на своєму звичному рівні і посів сьоме місце.
Ростислав Войцицький, який веде боротьбу за чемпіонський титул у класі, посів лише п’яте місце і ускладнив собі турнірну ситуацію. Відставання від лідера чемпіонату іспанця Хорхе Сарагоси, який виграв і в Італії, збільшилося ще на 10 очок і становить тепер 35 балів. У той же час литовець Армінас Ясіконіс, який посідає третє місце в генеральній класифікації, відстає від Ростислава на 27 очок.
Судячи з показаних результатів, невдало склався етап і для Валерія Доценка, який двічі замикав список пілотів, котрі заробили очки в заїздах. Усього два бали, що здобув Валерій в Арко ді Тренто, посунули нашого спортсмена за межі топ-10 загального заліку (він 11-й). Володимир Тарасов іде на п’ятому місці.
Вже за два дні наші юніори візьмуть участь у 5-му етапі, який пройде в німецькому Шведті. Побажаємо їм удачі в Німеччині! Попереду ще 7 етапів, а значить, боротьба у самому розпалі.
altНарешті опубліковано офіційні результати 4-го етапу чемпіонату Європи з мотокросу (клас 85 сс), що відбувся в італійському Арко ді Тренто.