Ростислав Войцицький зміцнив лідерські позиції у чемпіонаті Європи з мотокросу

altУ Чернівцях пройшов 7-й етап чемпіонату Європи з мотокросу у класі 85 сс. На домашньому треку український юніор Ростислав Войцицький, як і тиждень тому у Словенії, виграв обидві гонки. Відзначимо, що на змагання приїхало не так багато учасників – 15 чоловік.
У першому заїзді Ростислав майже на 9 секунд випередив литовця Армінаса Ясіконіса, який у свою чергу на дві з половиною секунди випередив іншого українця Валерія Доценка. Іспанець Хорхе Сарагоса, котрий у Чернівцях виграв кваліфікацію і є головним суперником Войцицького в чемпіонаті, фінішував четвертим. 
У другому заїзді конкуренцію Ростиславу Войцицькому склали ще один наш гонщик Володимир Тарасов та іспанець Сарагоса – усі троє фінішували у межах трьох секунд. Армінас Ясіконіс цього разу фінішував четвертим, а Валерій Доценко – п’ятим. 
У загальному заліку чемпіонату Європи з мотокросу у класі EMX 85 Ростислав Войцицький відірвався ще на 12 очок, і тепер його перевага над Сарагосою складає 19 очок. Володимир Тарасов залишився на п’ятій позиції генеральної класифікації, а Валерій Доценко піднявся на шосту. Попереду у юних мотокросменів іще 4 етапи – у Голландії, Польщі, Франції та Болгарії.
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»613,601,571,554,468″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *