Розіграно Кубок європейських чемпіонів з боулінгу

altЦього року престижні змагання, які порівнюють навіть із Кубком світу, приймало фінське місто Лахті. На цьому боулінг-форумі зібралися чи не усі найсильніші боулери Європи.
Україну на Кубку європейських чемпіонів представляли Наталія Щербиніна й Олександр Кондратьєв. Тренерами з нашими спортсменами до Фінляндії їздили Рон Хетфілд та Євген Петрівський. 
Спершу учасники грали 8 ігор на короткій олії, потім – 8 на довгій олії, і на завершення – ще один блок з восьми ігор на комбінованій (довга + корокта).
Українські боулери повернулися додому без медалей, але показали гарну змістовну гру, боролися і посіли пристойні місця з-поміж європейський майстрів.
Наталія Щербиніна з середнім 177,8 за 24 гри зупинилася на 26-му місці серед представниць 38-ми країн. Олександр Кондратьєв фінішував на 9-му місці з 40 учасників, його середній показник склав 200,4 за гру. Саші не вистачило одного спеа, інакше ми могли б за нього вболівати в основній пульці, у фіналі.
Володаркою трофею за звитягу у жіночих змаганнях стала легендарна фінка Кріста Полайнен, котра захищала титул переможниці Кубку європейських чемпіонів. Друге місце посіла шведка Джолін Перссон Планефорс, а третє – Лайза Джон з Англії та Сью Абале з Мальти.
У чоловіків перемогу святкував австрієць Томас Гросс, який у фіналі переміг росіянина Івана Семенова. Для Гросса це також другий подібний успіх – він тріумфував також у 2008-му. Треті місця у німця Паскаля Вінтерхаймера й ісландця Хафтора Хардарсона.
Наступний великий турнір, який очікує на нашу збірну, – чемпіонат світу серед жінок, який пройде у Гонконзі 1-11-го вересня.
{social}
{iarelatednews articleid=»706,608,467″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *