Розіграно Кубок України з кільцевих автоперегонів

autosport-circle-ukr-kubokАвтомобільна федерація України завершила сезон «кільця» змаганнями на національний Кубок, що пройшли на київському автодромі «Чайка».

Організатори пішли не експеримент, наслідуючи міжнародний приклад кільцевих автоперегонів. Там на багатьох змаганнях машину ведуть два пілоти, змінюючи один одного за кермом у ході гонки. Таке ж ми побачили і на Кубку України – час гонки було збільшено до сорока хвилин, а приблизно посередині дистанції екіпажі повинні були заїхати на піт-стоп і провести заміну пілота.

Це вносило додаткову інтригу у перегони, але в підсумку провідні спортсмени довели свою перевагу над суперниками. У класі «Лада-1600» Василь Водолага до звання чемпіона України-2012 додав титул володаря Кубку. Так само і у класі «Лада-1500» – переміг чемпіон нинішнього сезону Сергій Юнашев. У нечисленному класі «Туринг-Лайт» перемогу святкував Володимир Апостолюк.

Змагання на Кубок України були присвячені пам’яті дворазового чемпіона СРСР Вадима Реуцького, який пішов з життя менше місяця тому…

Кільцевий сезон в Україні завершено. Але на уболівальників ще чекає світовий фінал «Ferrari Challenge» (1-2-го грудня в іспанській Валенсії), де за медалі український гонщик Андрій Круглик. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1298″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *