Розпочався чемпіонат Європи з таїландського боксу

muay-thai-euro2012-Vitaliy-NikiforovВ Анталії (Туреччина) пройшли перші бої чемпіонату Європи з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих та юніорів. У стартовий день змагань наші бійці дорослої вікової групи провели п’ять поєдинків.

Як передає з місця подій спеціальний кореспондент Української федерації таїландського боксу Муей-Тай, Енріко Гогохія (вагова категорія до 71 кг) впевнено переміг бельгійського опонента. Хоча іншого від нього і не чекали. Він методично здалека обстрілював бельгійця по корпусу, і в другому раунді удар по печінці поставив точку в цьому бою. Дуже переконливо, але не слід розслаблятися, попереду супротивники будуть сильніші.

Віталій Никифоров у категорії до 75 кг боксував проти турка Аслана. За підтримкою, яку забезпечила своєму бійцеві турецька команда, було схоже, що в перемозі Аслана ніхто не сумнівається. Але і ми вірили у Віталія – і не помилилися. Віталій практично не дав жодного шансу туркові. Методично відбивав ногу, бив по корпусу… Та куди він тільки не бив! Вже в середині першого раунду турок більше думав про оборону, ніж про атаку. Кількість ударів накопичувалася і під кінець 4-го раунду кількість перейшла в якість. Черговий удар по печінці, турок на підлозі, рахунок рефері – бій зупинено.

Діана Яковлева (до 57 кг) змагалася з фінкою Вінберг. Суперниця здивувала і Діану, і всю нашу команду своїм високим класом. Українці довелося докласти максимум зусиль, щоб перемогти.

Важкий поєдинок провела і Рената Швець (до 48 кг). У двобої проти росіянки Шериніної українка дуже вдало атакувала руками. Але під кінець раунду починала втомлюватися, ініціатива переходила до суперниці. Та все ж усе закінчилося добре – Рената у наступному раунді.

Олена Казуніна (до 51 кг) програла турецькій суперниці. Українка добре працювала на дистанції, але повністю програвала клінч, що і стало вирішальним.

Маємо втрати у змаганнях юніорів. Свої перші поєдинки програли Владислав Чумак (до 48 кг) і Євген Івлев (до 51 кг). Натомість йдуть далі Микита Пержановський (до 63,5 кг) та Анатолій Данилюк (до 67 кг).

Паралельно з чемпіонатом континенту в Анталії проходить і Кубок Європи, де так само виступає збірна України. І виступає поки без втрат – напередодні вихід до наступного кола оформили Вячеслав Орел (до 67 кг), Максим Гарнага (до 67 кг) та Ігор Монастирський (до 60 кг).

{social}

{iarelatednews articleid=»1084,792,482″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *