Розпочався чемпіонат Європи зі снукеру

altУ столиці Болгарії Софії зіграно перші матчі любительського чемпіонату Європи зі снукеру серед чоловіків, жінок і ветеранів, на якому Україна представлена трьома спортсменами.
Мабуть, головний інтерес для українських любителів більярду представляє присутність у турнірі ветеранів українізованого англійця Алана Трігга. Жереб визначив Алана в групу D, де його суперниками стали представники Румунії, Бельгії, Австрії, Нідерландів, Ірландії та Болгарії. У першій своїй грі відомий британський тренер, який виступає з жовто-блакитною символікою нашої країни, виграв у голландця Рене Дікстра з рахунком 3:1 (81:29, 57:14, 39:75, 71:35) .
Цікаво буде подивитися і за черговим виступом на міжнародній арені недавнього тріумфатора Кубку СНД Сергія Ісаєнка. Група киянину попалася непроста: ірландець Роберт Мерфі, шотландець Скотт Дональдсон, валлієць Лі Уокер – досить відомі імена у світовому снукері. Сергій розпочав турнір з поразки – не по зубах виявився йому колишній учасник мейн-туру Лі Уокер з Уельсу, який виграв чотири фрейми з чотирьох: 82:10, 60:16, 70:1, 58:19.
Третім представником нашої країни на євро є киянин Олексій Добровольський, який поїхав до Софії, перш за все, за досвідом. Відзначимо, що в одній групі з Олексієм виступає учасник мейн-туру сезону 2006-2007 голландець Рой Столк. Добровольський виграв свою першу зустріч – з рахунком 4:0 він здолав іспанця Хуана Гаскеса. Рахунок за фреймами: 56:48, 54:22, 53:25, 41:14.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *