Розпочався чемпіонат світу з шахів серед жіночих команд

altВ Туреччині зіграно перший тур командного чемпіонату світу з шахів серед жінок, де за коловою системою змагаються 10 збірних: Україна, Росія, Китай, Індія, Грузія, Вірменія, Греція, В’єтнам, Туреччина, ПАР. Кожен матч грається на чотирьох дошках.
Україну представляють Ганна Ушеніна, Марія Музичук, Інна Гапоненко, Наталія Жукова і Тетяна Василевич.
У першому турі українки протистояли приблизно рівному за середнім рейтингом супернику – збірній Індії. Матч завершився унічию – 2:2. Команди обмінялися ударами: Хампі Конеру виграла в Ганни Ушеніної на першій дошці, а Наталя Жукова – у Роут Падміні на останній.
Перемогу Росії над В’єтнамом також забезпечила четверта дошка – Валентина Гуніна змусила здатися Хоанг Ті Ну. Решта партій завершили миром, і російська збірна виграла матч з мінімальним рахунком.
Грузія і Вірменія показали стовідсотковий результат – обидві команди не дали і пів-очка своїм суперникам, ПАР та Греції відповідно.
Після першого туру перший рядок таблиці ділять Вірменія, Грузія, Росія і Китай. У другому турі Україна грає проти Росії, і це протистояння ще до його початку називають «епічним», хоч і віддають Росії невелику перевагу.
{social}
{iarelatednews articleid=»773″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *