Розпочався чемпіонат світу з ушу

altВ Туреччині стартував 11-й чемпіонат світу з ушу у розділах таолу та саньшоу. 
«Українська команда долетіла до Анкари благополучно, без урахування втраченого багажу спортсмена із саньшоу», – передає з місця подій керівник делегації, президент Національної Української федерації ушу Олег Чуканов. Розміщення та харчування – чудові.
8-го жовтня пройшли реєстрація команд і Конгрес Європейської федерації ушу. 9-го жовтня – зважування та жеребкування. Потім – 11-й Конгрес Міжнародної федерації ушу. Ну, і відкриття чемпіонату – за словами Олега Чуканова, яскравий приклад того, як не треба проводити відкриття.
10-го жовтня розпочалися змагання з таолу (комплекси, в яких демонструються технічні прийоми атакуючих та захисних дій, переміщень, ударів у стрибках, складних акробатичних елементів зі зброєю та без) і саньшоу (контактні поєдинки, де дозволені удари руками, ногами в повну силу в голову, корпус, стегна, широко використовується техніка кидків з різноманітними захватами; формула поєдинку: два раунди по 2 хвилини з перервою 1 хвилина).
Кількість учасників – 770, кількість країн – 68. У деяких видах виступають більше 100 спортсменів!
У розділі таолу найкращий результат наразі показав наш чемпіон світу і Європи Андрій Коваль, який став п’ятим у демонстрації техніки володіння «південною палицею» – нань гунь. Його виступ заслужив від суддів оцінку лише на 8 сотих балу нижчу, ніж у чемпіона – Хе Джинг Де з Гонконгу.
У розділі саньшоу (який іще називають саньда) з боротьби вибув Артем Кучко (56 кг), а Руслан Лаврик (60 кг) і Артур Приходько (75 кг) виграли свої поєдинки і пройшли до другого кола чемпіонату.
{social}
{iarelatednews articleid=»599,529,450,426,400,231″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *