Розпочався матч за звання чемпіонки світу з міжнародних шашок

altУ Дніпродзержинську Дніпропетровської області розпочався матч за звання чемпіонки світу з міжнародних шашок, або шашок-100 (стоклітинних) триразовою володаркою титулу українкою Дариною Ткаченко і 12-разовою чемпіонкою планети Зоєю Голубєвою з Латвії.
Матч триватиме до 30-го червня. Наразі зіграно перші дві партії, і обидві вони закінчилися унічию. У першій обидві суперниці вирішили не ризикувати. Мабуть, позначалася напруга, що панувала перед початком матчу через закулісні проблемами, зокрема, з електронною дошкою.
Голубєва у дебюті захопила центр, але Ткаченко вирішила не випробовувати долю оточенням, і викликала серію розмінів. Надалі суперниці тримали одна одну на відстані, і нічия була закономірний підсумком цієї зустрічі.
У другій партії матчу гра була жвавішою. Ткаченко, граючи білими, після рівного початку зуміла вивести усі невдалі шашки на своєму лівому фланзі, трансформувавши їх у бойовий кулак, після чого позиція українки стала дуже боєздатною. Згодом Голубєва, щоб не поступатися ініціативою, розміняла форпост білих на 22, в той же час чинила певний тиск на правий фланг білих. Але атака флангу для білих була не смертельною. У результаті напруга спала і позиція стала зрозумілою – нічия.
Можна зробити висновок, що у цій партії Ткаченко робила деякі спроби знайти вразливі місця у стані суперниці і намагалася проявляти агресію, але робила це дуже акуратно.
{social}
{iarelatednews articleid=»572,495″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *