Розпочинається чемпіонат світу з пауерліфтингу

altЗ 8 до 13 листопада у чеському місті Пльзень відбуватимуться 41-й чоловічий та 31-й жіночий чемпіонати світу з пауерліфтингу. Цього року Пльзень вже приймав чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок, тепер же це місто приймає змагання світового рівня. 157 чоловіків та 93 жінки з тридцяти чотирьох країн світу змагатимуться за нагороди найвищого ґатунку. Буде розіграно 15 комплектів нагород: 8 серед чоловіків та 7 серед жінок.
Збірна України у майже повному складі вилетіла для участі у змаганнях. Представники нашої команди виступатимуть щодня. Серед жінок участь братимуть: 8 листопада – Дерев’янко Анастасія з Івано-Франківська (вагова категорія до 47 кг), Чумак Оксана з Хмельницького (вагова категорія до 52 кг); 9 листопада – Тетяна Применчук з Хмельницького (вагова категорія до 57 кг), Тетяна Ахмаметєва з Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та киянка Лариса Соловйова (обидві у ваговій категорії до 63 кг); 11 листопада – Олена Козлова з Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (вагова категорія до 84 кг); 12 листопада – Інна Оробець з Коломиї Івано-Франківської області (вагова категорія понад 84 кг).
Серед чоловіків за нагороди змагатимуться: 10 листопада – киянин Андрій Наньєв та Володимир Рисєв зі Свердловська Луганської області (обидва у категорії до 83 кг); 11 листопада – полтавчанин Михайло Буланий (вагова категорія до 93 кг); 12 листопада – львів’янин Іван Фрейдун (вагова категорія до 105 кг), Сергій Певнєв з Бердянська Запорізької області (вагова категорія до 120 кг); 13 листопада – Віктор Тесцов з Кривого Рогу Дніпропетровської області та Володимир Свистунов з Маріуполя Донецької області (обидва у категорії понад 120 кг).
Бажаємо нашим пауерліфтерам успіху на головних змаганнях року та чекаємо медалей і нових рекордів – України, Європи та світу!
{social}
{iarelatednews articleid=»796,503,492″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *