Салюк став п’ятим на Ралі Іспанії

altПередостанній етап чемпіонату світу з ралі в заліку P-WRC, Ралі Іспанії, завершено – після всіх проблем і негараздів, сходів через технічні неполадки українська команда «Mentos Ascania Racing» у повному складі дісталася до фінішу цієї найдовшої і непередбачуваної гонки. Олексій Кікірешко і Сергій Ларенс піднялися до 9-го місця, Валерій Горбань і Андрій Ніколаєв фінішували 7-ми, а Олександр Салюк і Павло Черепін завоювали 5-ту позицію в заліку P-WRC.
Гірська асфальтова траса заключного дня виявилася дуже залежною від погоди. Багато що вирішував правильний вибір покришок, але зробити його було непросто. М’який склад був кращим у світлі можливих опадів, але такі колеса могли не витримати навантаження цілого кола. А на більш стійкому твердому складі автомобіль значно втрачав у керованості на мокрому асфальті.
Головним героями, без сумніву, стали Олександр Салюк і Павло Черепін. Після суботніх спецвідрізків на їх автомобілі замінили коробку передач, яка працювала нестабільно. Але машина все одно змусила екіпаж понервувати, та, на щастя, з проблемою вдалося швидко впоратися. У підсумку Олександр Салюк протримався весь день у першій п’ятірці пілотів P-WRC і закінчив день на п’ятій позиції. «В цілому все пройшло за планом, ми не припустилися грубих помилок, але разок підвела техніка: довелося самостійно змінювати форсунку в моторі, – розповів Олександр Салюк. – Ми зіткнулися зі складністю на останній спецділянці: траса була мокрою, так що ми здорово ковзали на ній на своєму «харді». Але дісталися до фінішу – це позитивний підсумок непростої гонки».
Після іспанського етапу положення пілотів «Mentos Ascania Racing» в загальному заліку змінилося: Валерій Горбань перемістився з третьої позиції на шосту, а от Олександр Салюк поліпшив свій результат і піднявся на 7-й рядок. Попереду у наших спортсменів залишається тільки одна гонка, Ралі Вельсу, яке відбудеться в середині листопада.
{social}
{iarelatednews articleid=»802,724″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *