«Самарські нетрі»: старт Кубку України з трофі-рейдів

autosport-trophy-samarski-netriУ Дніпропетровській області відбувся перший етап Кубку України з трофі-рейдів «Самарські нетрі». У цих змаганнях на витривалість, де спортсмени перевіряють не тільки власну техніку, але й себе самих, взяло участь 93 екіпажі.

Трофі-рейди – це не автомобільні перегони в загальному розумінні. Це змагання з подолання бездоріжжя, де на першому плані аж ніяк не швидкість – потрібно успішно пройти усі спец ділянки та виконати усі поставленні завдання, при цьому вклавшись в заліковий час.

«Самарські нетрі» (любителям автоспорту, мабуть, більш звична російська назва – «Самарские дебри») добре відомий вітчизняним гонщикам рейд, який проводився уже всьоме. Втім, лише цього року гонка отримала статус етапу Кубку України. Відтак організатори постаралися і попрацювали на славу, аби виправдати довіру Автомобільної федерації України. Складна траса з цікавим розміщенням контрольних точок уздовж річки Самара, дрімучі ліси і справжні нетрі обіцяли учасникам заряд насправді екстремальних відчуттів.

Дистанція складала 250 кілометрів важкопрохідною місцевістю. Автомобілісти мали пройти 24 контрольні пункти. При цьому кожному екіпажу необхідно було сфотографувати знак контрольного пункту, свій транспортний засіб і одного з членів команди на цифровий фотоапарат, виконавши вимоги щодо компонування кадру. На суддівському пункті фінішу спортсмени здавали карту пам’яті з фотоапарата – аби довести власну чесність.

На старт трофі-рейду вийшло 93 екіпажі на повнопривідних автомобілях, багі, квадроциклах. До кінця, як і очікувалося, дійшли далеко не всі – фінішувало 67 учасників. Переможцем у класі ТР1 (підготовлені авто 4х4) став дует із Запоріжжя Вадим Косинов-Дмитро Павленко. Вони подолали дистанцію 9 годин 35 хвилин і 10 секунд.

Наступний етап Кубку України проходитиме з 28-го червня до 4-го липня. Це будуть традиційні змагання «Ukraine Trophy» на чудовому маршруті Київ-Шацьк.

{social}

{iarelatednews articleid=»1453,1403″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *