Самбісти закрили міжнародний сезон

sambo-aslahanov-cup-2013У Москві відбувся заключний цього року етап Кубку світу з боротьби самбо – міжнародний турнір категорії «А» на призи Заслуженого майстра спорту Росії, шестиразового чемпіона світу з самбо Асламбека Аслаханова.

Як розповів сам Аслаханов, цей турнір створювався для того, щоб розширювалася географія самбо: «Тому ми проводимо змагання дещо нестандартно. Команди розбиваються на підгрупи: перша – колишні республіки СРСР, де здавна розвивався цей вид спорту, друга – країни, де самбо тільки починає розвиватися. Коли змагання проходять «в одну хвіртку», то сенсу і інтересу приїжджати немає. А коли ми нагороджуємо за перемогу і в підгрупах, то це стає додатковим стимулом і одним з факторів, що сприяють розвитку нашого виду спорту у всьому світу».

Цього року на турнір приїхало 119 спортсменів із 15-ти країн. Україну представляли 12 самбістів під керівництвом головного тренера Олександра Наухатька. Результат нашої команди на змаганнях – 4 медалі. Срібні нагороди вибороли Дмитро Євдошенко (вагова категорія до 62 кг) та Євген Коротков (до 68 кг), бронзові – Анастасія Шевченко (до 60 кг) і Артур Саркісян (до 74 кг).

Сезон завершено, але довго відпочивати самбісти не будуть: відсвяткують Новий рік та Різдво – і одразу на збори, адже вже наприкінці січня у Казахстані відбудеться І етап Кубку світу-2014.

{social}

{iarelatednews articleid=»1759,1753″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *