Самбо: завершення змагань і непросте «срібло» для України

babijchukОдночасно із сумоторі свої виступи на World Combat Games завершили і представники боротьби самбо. В другий день змагань атлети проводили поєдинки у в трьох категоріях: жінки – до 56 кг, чоловіки – до 74 кг та +100 кг.

Найбільші сподівання в цей день ми покладали на Дмитра Бабійчука, котрий виступав у ваговій категорії до 74 кг. Дмитро, безумовно, їх виправдав, завоювавши срібну медаль WCG’13.

Хоч і «безмедально», однак дуже пристойно провели свої виступи Олеся Савчук та Размік Тоноян – обоє змогли потрапити до півфіналу, проте поступилися своїм суперникам  у сутичках за бронзові нагороди.

Слід відмітити, що другий день змагань у самбо запам’ятався ще й доволі неоднозначним суддівством у фіналі Дмитро Бабійчук (Україна) – Алі Куржев (Росія). Рахунок цієї зустрічі був 0:1. Свій єдиний і переможний бал російський борець отримав завдяки тому, що суддя «оштрафував» нашого Дмитра за пасивне ведення бою. І, як водиться в таких випадках, у кожної із сторін є своя думка з цього приводу.

Зокрема, українець після зустрічі сказав таке: «До фіналу я йшов без проблем. Боровся неsavchuk більше хвилини з кожним суперником. Звичайно ж, у вирішальній сутичці мені дістався дуже сильний візаві, який виграв «балом попередження». Я не зовсім згодний з рішенням суддів. А, головне, що по-суті, суддя не давав мені боротися в моїй боротьбі, піднімаючи нас одразу ж після переходу в партер.»

У росіянина з цього приводу виникли думки зовсім іншого характеру. «Щодо суддівства, то
тут у мене немає жодних претензій. Більш  того, з головним арбітром я не зовсім товаришую і ми завжди з ним конфліктуємо на змаганнях. На контролі нас попросили переодягнути «курточки». У Діми вона була на два розміри менша і сиділа на ньому дуже щільно, тому мені незручно було брати «захват». Організатори попросили його переодягнутися, можливо саме це йому не сподобалося. А якщо по самій сутичці, то я вважаю, що вона не була рівною. Крім того його повинні були ще раз покарати за два чи три виходи за килим», — підсумував Куржев.

tonojan_2Крім цього обоє спортсменів сказали, що з нетерпінням чекають Чемпіонату світу, що відбудеться у Петербурзі вже за місяць, аби провести матч-реванш. Ну що ж, ми чекаємо цього не менше.

Але, як би там не було — результат є, і його уже не змінити, тому вітаємо ще раз Дмитра з вдалим виступом та бажаємо гарно підготуватися до майбутніх світових стартів.

Загальні результати із другого дня змагань із самбо виглядають так.

Жінки (до 56 кг)

Золото – Лаура Форньєр (Франція)

Срібло – Каліна Стефанова (Болгарія)

Бронза – Надія Зайцева (Росія), Даніела Хондіу (Румунія)

Чоловіки (до 74 кг)

Золото – Алі Куржев (Росія)

Срібло – Дмитро Бабійчук (Україна)

Бронза – Алехандро Клара (Аргентина), Каха Мамулашвілі (Грузія)

Чоловіки (+100 кг)

Золото – Євген Ісаєв (Росія)

Срібло – Накоб Аракелян (Вірменія)

Бронза – Олександр Вахавяк (Білорусь), Хеіккі Хаапа-Ахо (Фінляндія)

{social}

{iarelatednews articleid=»1758,1754,1753″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *