Сеанс одночасної гри в шахи: зіграй з Олімпійським чемпіоном!

20-го липня у парку імені Тараса Шевченка, що напроти червоного корпусу Київського Національного Університету (вул. Володимирська, 60), за організаційної підтримки Спортивного комітету України та Федерації шахів України пройде сеанс одночасної гри між професіоналами та аматорами.
Гросмейстери:
Ельянов Павло Володимирович (29 років) — міжнародний гросмейстер, заслужений майстер спорту України, член збірної команди України. У рейтинг-листі ФІДЕ на 01.07.2012 займає 52 позицію з рейтингом 2693.
Єфименко Захар Олександрович (27 років) – міжнародний гросмейстер, заслужений майстер спорту України, член збірної команди України. У рейтинг-листі ФІДЕ на 01.07.2012 займає 50 позицію з рейтингом 2694.
Після завершення імпровізованого турніру гросмейстери визначать найкращих, на їхню думку, суперників, які будуть нагороджені призами від СКУ та ФШУ.
Реєстрація учасників здійснюватиметься до 18.07.2012, в цей же день, о 13.30 шляхом випадкового вибору буде визначено тих, хто зіграє в сеансі одночасної гри з Олімпійським чемпіоном.

Для реєстрації вам потрібно лише надіслати листа на sportcomua@gmail.com або sashapodufalov@gmail.com. В листі необхідно вказати своє ім’я, прізвище та вік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *