Сергій Ісаєнко – чемпіон України зі снукеру

billiard-snooker-Sergiy-IsaenkoУ столичному клубі «Бінго» відбувся чемпіонат України зі снукеру. Титул чемпіона країни вкотре здобув киянин Сергій Ісаєнко.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації спортивного більярду України, чемпіоном цілком міг стати взагалі не українець, а єдиний закордонний учасник цього турніру – білорус Сергій Мельничонок з Бобруйська. Він дуже впевнено виступив у плей-офф, вигравши три поспіль поєдинки із «сухим» рахунком 3:0, причому у далеко на найслабших суперників: Арсена Петросова, Артема Столярчука та Руслана Островського.

Проте у фіналі Сергій Ісаєнко явно перевершив білоруса за грою. Найважчим для українця виявився перший фрейм, в якому Мельничонок набрав 60 очок. Однак Ісаєнко набрав на 12 більше. Потім, у 2-й партії, киянин видав серію в 68 очок, і після цього вже стало зрозуміло: Ісаєнко свого не віддасть. Підсумковий рахунок – 4:0. Сергій Ісаєнко – знову найкращий снукерист України.

Несподівано слабко виступив на цих змагання наш вундеркінд Владислав Вишневський, якому не вдалося навіть пробитися до плей-офф. Зате відзначився досвідчений харківянин Ігор Слободянюк, якому вперше вдалося потрапити до четвірки призерів снукерного турніру такого рівня. Чекаємо прориву на міжнародній арені.

{social}

{iarelatednews articleid=»1818,1644,1546″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *