Сергій Ісаєнко здобув Кубок України зі снукеру

snooker-Sergiy-IsaenkoУ київському клубі «Бінго» пройшов фінал Кубку України зі снукеру. Турнір зібрав 35 найкращих більярдистів країни у цій дисципліні. Також був і один іноземець – представник Латвії Яніс Біндже. Вже вкотре серед учасників був і наймолодший снукерист України Юліан Бойко, якому нещодавно виповнилося 7 років.

Вперше матчі українського турніру зі снукеру проходили до трьох перемог з самого раннього етапу, і це явно припало до смаку більшості учасників, хоча ігри і затягувалися до пізнього вечора.

Останній ігровий день виявився на порядок динамічнішим за попередні – тут грали 8 найкращих спортсменів, але навіть при цьому півфінал між Владом Вишневським і латвійцем Янісом Бінджесом затягнувся на добрих три з половиною години. Вишневський володів ініціативою упродовж усього матчу, і його перемога з рахунком 4:2 стала хоч і не простою, але цілком закономірною.

Сергій Ісаєнко впорався з Дмитром Осипенком значно швидше, вигравши з рахунком 4:0.

Матчі між Сергієм Ісаєнком та Владиславом Вишневським завжди проходять дуже видовищно, і нинішній фінал не став винятком. Сергій і Влад добре знають стиль гри один одного, і зазвичай грають у відкритий атакуючий снукер в очних протистояннях.

Ісаєнко нині у дуже хорошій формі, підтвердженням чому став 77-очковий брейк Сергія в першому фреймі. Влад намагався нав’язати боротьбу, але Ісаєнко в кожному фреймі був точнішим і «серійнішим». У підсумку – 4:0, Сергій Ісаєнко знову підтвердив свій статус найсильнішого снукериста України.

{social}

{iarelatednews articleid=»1169,1159,1107″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *