Сергій Владико — новий президент АМФУ

orig_18522930 березня у Будинку футболу відбулась VI звітно-виборна Конференція Асоціації міні-футболу (футзалу) України. У конференції взяв участь перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Михайлович Стороженко. Заслухавши звіт в.о. президента Сорочика Ю.Ю. про роботу АМФУ в період з 2009 по 2013 роки, делегати конференції оцінили виконану роботу, як задовільну. Також на конференції було взято за основу проект нової редакції статуту, але остаточне його ухвалення було вирішено перенести на жовтень 2013 року, після доопрацювань робочої групи.

На посаду президенту АМФУ претендували одразу троє кандидатів. Сорочик Ю.Ю., Братусь В.І., та Владико С.В. Однак в останній момент Братусь В.І. зняв свою кандидатуру. Заслухавши передвиборні промови всіх кандидатів, шляхом таємного голосування новим президентом Асоціації міні-футболу (футзалу) України було обрано Владико Сергія Васильовича. Делегати Конференції обрали також віце-президентів АМФУ (Братусь В.І., Гримайло В.В. та Каганов В.Ф.)

Також на Конференції були обрані члени Виконкому, сформований персональний склад дисциплінарного комітету АМФУ та ревізійна комісія.

Прес-служба «Екстра-ліги»

{social}

{iarelatednews articleid=»1443,1438,1436,1427″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *