Сестри Музичук на 4-му етапі Гран-прі ФІДЕ

chess_maria_muzychukУ м. Ченду (Китай) фінішував четвертий етап Гран-прі ФІДЕ серед жінок. У турнірі брали участь дві лідерки українських шахів – сестри Музичук.

Анна Музичук за 11 раундів набрала 6 очок. І хоча за кількістю набраних балів вона претендувала на третє місце, однак за додатковим показником – результатом особистої зустрічі – у підсумку стала пятою.

У Марії Музичук сума очок склала 5,5 пунктів. Вона розділила 6-8 місце, але врешті-решт посіла восьму сходинку.

Подвійний успіх очікував цього разу індійських шахісток. Харіка Дронаваллі та Конеру Хампі розділили 1-2 місце, однак за додатковим показником, як і в нашої Анни, чемпіонкою стала Харіка Дронаваллі. Третью стала китаянка Цзюй Веньцзюнь.

Гран-прі ФІДЕ серед жінок 2015–2016 — серія із чотирьох шахових турнірів. Переможниця серії здобуде право участі в матчі за звання чемпіонки світу 2017 року. Це четвертий цикл серії Гран-прі ФІДЕ.

Наразі в липневому рейтинг-листі Міжнародної федерації шахів Анна Музичук вже другий місяць поспіль 5-а у світі, і одразу за нею йде її молодша сестра Марія.

Нагадаємо, Марія Музичук в березні поточного року склала повноваження шахової королеви світу, віддавши корону претендентці на титул китаянці Хоу Іфань, лідерці світового рейтингу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *