Сезон 2012 зі сквошу завершено. Лідери рейтингу — Буслюк, Стижко, Савелов, Сорочинський.

IMG_5185В Києві завершилися головні змагання року зі сквошу — індивідуальний чемпіонат України. Це – найпрестижніший турнір зі сковшу в нашій країні, де визначаються найкращі спортсмени та  остаточно формується національний рейтинг.

Як і в змаганнях Кубка України, право на участь в іграх індивідуального чемпіонату мають лише українські спортсмени (на відміну, на приклад, від етапів різноманітних «сквош-турів»). При цьому змагальна складова на цій першості дуже напружена, адже тут немає поділу на категорії майстерності, окрім чотирьох основних.

Найменші учасники турніру, котрі першими вступили в боротьбу за нагороди, отримали унікальну можливість записати в свій актив перший титул чемпіона України. Сталося це завдяки тому, що загально признані фаворити категорії «Junior» Надія Усенко та Аліна Бушма проігнорували національну першість на користь міжнародного «Swiss Junior Open» (до слова, в Лангву-ам-Албіс вони без проблем взяли призові місця). Отож, перемогу тут святкував Владислав Буслюк, котрий несподівано  переграв більш титулованого та досвідченого Артура Сікору, третю сходинку посів Ілля Пресман.   

У фіналі категорії «Lady», Анна Шумська у фіналі поступилася Яні Стижко, однак все одно залишилася на одну сходинку вище суперниці у вітчизняному рейтингу. Бронза турніру у Яни Ковальської.

В категорії «Любителі» також не обійшлось без сюрпризів. Тут, не дивлячись на присутність в сітці турніру чемпіона 2011 року Олексія Ковальського, фаворитами вважалися Олексій Милоцький та Андріан Гулевський, котрі, окрім чемпіонського звання, змагались між собою ще й за місця у рейтингу. І якщо внутрішньорейтингова боротьба у них пройшла «спокійно», — Милоцький відстояв своє лідерство, то всі сподівання на титул чемпіона у них сенсаційно забрав В’ячеслав Савелов. Котрий по черзі переграв спершу Адріана (3:0), а потім Олексія (3:2), котрі посіли 3 і 2 місця відповідно.

Останніми розігрували нагороди професіонали. В цій категорії боротьба могла точитися лише за перше місце на турнірі, оскільки лідером українського рейтингу Руслан Сорочинський став ще два місяці тому. Звісно, Костянтин Рибальченко та Денис Подворний намагалися завадити Русланові заволодіти головним трофеєм 2012-го року, однак, як то кажуть, — «наступного разу»: Сорочинський перший, Рибальченко – другий, Подворний третій.

Детально про цей та інші турніри за участю українських сквошистів читайте на squash.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1330,1297,1295,1274″} 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *