Шах і мат Антона Коробова на турнірі імені Карпова

korobov_chessУ м. Пойковське (Росія) нещодавно завершився традиційний коловий супертурнір імені Анатолія Карпова. Україна на цих змаганнях була представлена гросмейстером з Харкова Антоном Коробовим.

Вже на старті йому пощастило: у другому турі він дістав чорними погану позицію проти Віорела Бологана з Молдови, але через брак часу той припустився помилки, яка коштувала йому партії. Після такого подарунку Антон почав боротися з подвійними зусиллями.

Лідерство українець захопив вже після 5-го туру, коли в гострому сіціліанському двобої Антон знову чорними переміг Іллю Сміріна з Ізраїлю. Єдиної  поразки харків’янин зазнав від рейтинг-фавориту змагань Дмитра Андрєйкіна у передостанньому турі, коли на очко випереджав усіх суперників. Але його прямі конкуренти не змогли наздогнати українця.

В останньому турі Коробов у відмінному стилі чорними переграв колишнього земляка Ігоря Коваленка, який нині представляє Латвію. Ця перемога була дуже вчасною, тому що головний опонент українця Радослав Войташек з Польщі узяв гору над Бологаном, і лише на пів-очка відстав у підсумку від Антона Коробова.

Раніше ми повідомляли, що згідно з оновленим рейтингом Міжнародної федерації шахів на 1 серпня Антон Коробов посідає 100-у сходинку. Втрата позицій пов’язана з тим, що в першому півріччі його спіткала прикра серія невдач, він втратив понад п’ятдесят пунктів рейтингу, який переважав у нього 2700.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *