Шалагін став четвертим в Австрії

altВ Австрії пройшли комерційні старти Adidas Rockstars 2011. На змагання були запрошені найсильніші боулдерингісти світу, зокрема і наші Ольга та Михайло Шалагіни.
Перед основними стартами відбулися змагання Gore-Tex Be A Rockstar (група «аматори»), в яких міг взяти участь кожен охочий. Призери цього турніру проходили до наступного туру – півфіналу Adidas Rockstars 2011.
Перше місце у змаганнях дівчат посіла 15-річна українка Євгенія Казбекова. «Я дійсно хотіла бути у фіналі, – каже Женя. – Найкращий спосіб розвинути власну майстерність і навчитися чомусь – це лазити разом з найсильнішими боулдерингістками у світі. І тут я маю таку можливість. Я була дуже рада спілкуватися з легендарною Барбарою Цангерль, яка допомогла мені придумати боулдер у фіналі. Не можу дочекатися, коли буду в залі з іншими pro дівчатами…».
Переможцями фіналів Аdidas Rockstars 2011 стали Дмитро Шарафутдінов (Росія) та Анна Штор (Австрія), які буквально 2 тижні тому виграли головні змагання року – чемпіонат світу в італійському Арко.
На другому місці австрієць Кіліан Фішхубер і американка Алекс Пуссіо. На третьому – росіяни Рубцов Олексій і Галямова Ганна.
Одесит Михайло Шалагін у фіналі посів 4-те місце.
{social}
{iarelatednews articleid=»713,705,633,623,525,500,435,421″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *