Ще 2 медалі для українців на чемпіонаті світу з шашок-64

altУ Санкт-Петербурзі (Росія) завершився чемпіонат світу з російських шашок (дошка на 64 кілтинки). Заключний вид програми – класична гра – приніс до скарбнички збірної України ще дві нагороди. 
Сергій Білошеєв, багаторазовий чемпіон України, Європи і світу, у змаганнях чоловіків виборов срібло (на фото). Тут 42 учасника грали за швейцарською системою. Білошеєв разом із росіянином Олегом Дашковим набрали по 13 очок з 18-ти можливих, але за додатковими показниками перше місце дісталося Дашкову. Третя сходинка п’єдесталу за росіянином Олександром Георгієвим.
Вікторія Мотричко, чемпіонка І Всесвітніх інтелектуальних ігор, у жіночому турнірі стала бронзовою призеркою (змагалися 26 шашисток; чемпіонкою світу стала росіянка Наталія Федорова, срібною медалісткою – ще одна представниця Росії Жанна Саршаєва).
Таким чином загалом на чемпіонаті українці здобули 7 нагород – 1 золоту, 3 срібні і 3 бронзові. У змаганнях брали участь спортсмени з 25-ти країн, загальний призовий фонд складав 15 500 доларів.
{social}
{iarelatednews articleid=»897″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *