Ще 8 медалей для України на чемпіонаті світу з армспорту

altВ Алмати (Казахстан) триває чемпіонат світу з армспорту. У другий день змагань визначалися найкращі у боротьбі на праву руку серед юніорів, ветеранів та спортсменів з обмеженими можливостями.
Як і напередодні, було розіграно 38 комплектів нагород. Росія продовжує лідирувати за кількістю золотих медалей. У другий день чемпіонату у росіян їх було 13, але, на відміну від стартового дня, було не все так легко. Наприклад, команда господарів, збірна Казахстану, змогла поповнити свою скарбничку аж 9-ма золотими медалями, і багато чого у плані розподілу місць у командному заліку буде вирішуватися вже в 3-й і 4-й дні чемпіонату, коли у боротьбу вступить еліта.
Для збірної України день завершився з активом 8 нагород. Два золота нам принесли наші ветерани: Сергій Кузьмін переміг у ваговій категорії до 100 кг, а Валерій Головченко – у змаганнях гранд-майстрів вагою понад 100 кг. Також срібну медаль ветеранського турніру виборов Андрій Філіппов (до 80 кг), бронзу – Геннадій Данюк (до 90 кг) і Леонід Іванов (гранд-майстри, до 100 кг). 
У змаганнях юніорів свою другу на чемпіонаті бронзову медаль здобув Олег Михайленко (понад 80 кг). Анастасія Гончаренко (до 55 кг) бронзу у боротьбі на ліву руку розміняла на срібло у боротьбі на праву. Срібною призеркою в Алмати стала також наша Олена Кузьмич, котра виступала у ваговій категорії до 65 кілограмів.
{social}
{iarelatednews articleid=»943,528″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *