Шо воно таке? (випуск перший)

body_boarding_blog

Ми вирішили, що було б добре хоч трохи «демонструвати» та висвітлювати невідомі та маловідомі види спорту та спортивні активності. Звичайно, тут будуть речі, які для декого стануть «п’ятирядними баянами», однак, ми закликаємо таких людей не «критикувати» нас, а доповнювати наші матеріали своїми ( текстами, фото, відео і т.д.) популяризуючи таким чином свій спорт і пояснюючи певні незрозумілості тим, хто ним цікавиться. 

Отож наш проект «Шо воно таке». (випуск І)

Сьогодні в нашому ефірі – бодібординг. Дехто каже, що це різновид серфінгу, дехто, — що «сам ти різновид», даючи таким чином недвозначне розуміння того, що це окремий спорт і ще треба подумати, хто тут кому різновид. Однак, залишимо ці суперечки для любителів цього діла (а в нашій країні, без сумнівів, суперечку можна вважати національним видом спорту, що поєднує в собі інтелектуальні вправи та деякі елементи різних єдиноборств) і вважатимемо, що це окремий вид спорту з великої «серферно-бордингової» сім’ї, який все-таки, поки що розвивається в рамках різних серфінгістських федерацій. 

Менше з тим, бодібординг цікавий і видовищний спорт, що постійно розвивається. Зараз у нього є два напрямки, назвемо їх умовно – «допотопний» та «маднявий». Представники «допотопного» бодібордингу вважають, що головне — це «рух по хвилі» без використання великої кількості трюків, а якщо такі і є, то виконуватися вони мають на поверхні води, і взагалі, є правила і традиції, от їм і треба слідувати. В цей же час активісти «маднявого» бодібордингу кажуть, що їхні колеги по цеху дуже консервативні і нічого не розуміють у тому, як треба правильно «осідлувати» хвилю лежачи на животі, і взагалі, не обов’язково лежати, можна стати на коліна чи сісти. Більше того, вони стверджують, що крім цього, ще й має бути безліч трюків і бажано карколомних та неймовірних із ставкою на відрив від води. Отак і живуть… Однак робити нема чого, доводиться шукати компроміси та спільно вирішувати усі питання та проблеми, які виникають на шляху розвитку цього прекрасного і такого «дуже-нагадуючого-про-море-і-літо-і-відпустку» виду спорту. І це, слід сказати, у них гарно виходить, оскільки минулого року вперше було проведено Чемпіонат світу, а цього року бодібордингісти виступатимуть на World Beach Games на Ямайці. 

Далі буде…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *