Шостий відбірковий тур чемпіонату України зі стрітболу зіграно в Івано-Франківську

altВідбірковий тур у столиці Прикарпаття став одним з найчисельніших – участь у турнірі взяло 14 команд. Більше було тільки у Києві у першому турі, коли за дві путівки до фінального раунду боролися 15 стрітбольних команд.
У зв’язку з погани погодними умовами змагання проходили в залі фізкультурно-оздоровчого центру. Були представлені команди з Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Луцька, Ужгорода, Тернополя, Рівного, смт Надвірної та смт Богородчани Івано-Франківської області.
Учасників поділили на дві групи. За результатами одноколового турніру до півфіналу пробилися БК «Франківськ», «Чіба» з Чернівців, «Лавісс» з Рівного і «Global Tim» з Івано-Франківська. У підсумку сильнішими виявилися господарі змагань, які й здобули право зіграти у фінальному турнірі у Києві.
1/2 фіналу
«Global Tim» – «Чіба» – 21:16
БК «Івано-Франківськ» – «Лавісс» – 14:11
фінал
БК «Івано-Франківськ» – «Global Tim» – 8:12
Команди, які не пробилися до основної сітки змагань через відбіркові тури, матимуть шанс 29 липня поборотися за дві путівки у турнірі «Lucky Loser». Заявки на цей турнір прийматимуться з 11 до 27 липня на електронну адресу uastreetball@ukr.net лише від команд, які брали участь у відбіркових турах ІІ чемпіонату України.
Останній відбірковий тур другого чемпіонату України зі стрітболу пройде 10 липня у Дніпропетровську. Змагатимуться команди Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.
{social}
{iarelatednews articleid=»657,630,625,617,593,536,509,506,370″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *