Швидкісний біг на роликах буде на ЮОІ-2018

 rollersport_yoi-2018Днями Виконавча рада Міжнародного олімпійського комітету (МОК) включила до змагальної програми ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ) одну з дисциплін роликового спорту. В Буенос-Айресі (Аргентина) в 2018 році буде представлений швидкісний біг на роликових ковзанах.

Відомо, що турнір проходитиме у форматі багатоборства. Переможці ЮОІ-2018 визначатимуться за позиціями в генеральному заліку. Боротись за олімпійські медалі у ролерспорті молоді спортсмени будуть на треку: на дистанціях 500 м, 1000 м та 5000 м на вибування.

Взяти участь у Третіх Юнацьких ОІ зможуть 24 спортсмени, які виграють ліцензії на Чемпіонаті світу зі швидкісного бігу в 2018 році. Загалом за нагороди Буенос-Айресу-2018 сперечатимуться 12 хлопців та 12 дівчат віком 15-18 років (атлети, які народилися від 1 січня 2000 року до 31 грудня 2003 року).

Як зазначили в Українській федерації роликового спорту, ця історична подія є підтвердженням того, що роликовий спорт, а зокрема швидкісний біг, є динамічним та видовищним, в якому важлива не лише фізична підготовка та швидкісні якості спортсмена, але важливу роль у боротьбі за перемогу відіграє й тактичний розрахунок ведення гонки.

Відтепер на Юнацьких Олімпійських іграх представлені 32 види спорту. Раніше ми повідомляли, що з неолімпійських дисциплін в 2016 році МОК додав до програми ЮОІ-2018 спортивну акробатику, як частину нового формату мультигімнастичного турніру, а також карате, скелелазіння і танці (брейк-данс). Додамо, до переліку входять ще дві неолімпійські дисципліни – це футзал і пляжний гандбол.

Окрім того, Міжнародний олімпійський комітет змістив дати проведення Юнацьких ОІ в 2018 році – на 6-18 жовтня.

Нагадаємо, що роликовий спорт, карате, скелелазіння, гімнастичні дисципліни та пляжний гандбол також представлені в програмі прийдешніх Всесвітніх ігор у Вроцлаві (Польща) з 20 по 30 липня 2017 року. Дати проведення турнірів із зазначених дисциплін викладені в офіційному розкладі змагань.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *