Сіллах боксуватиме проти росіянина

alt4-го листопада український боксер напівважкої ваги 26-річний Ісмаїл Сіллах вийде на ринг московської арени «Мегаспорт». Уже давно було відомо, що Сіллах виступить під час боксерського вечора у Москві, але суперник визначився тільки зараз. 
Виклик висхідній зірці напівважкої ваги кинув 28-річний російський боксер Костянтин Пітернов. Попри те, що Пітернов виступає на категорію нижче, його менеджер Олександр Ягупов переконаний, що рівень опозиції посилить мотивацію Пітернова і змусить боксера відпрацювати з повною віддачею. 
Бій Сіллаха і Пітернова пройде в рамках шоу, головним протистоянням якого стане зустріч екс-чемпіона світу в трьох вагових категоріях американця Джеймса Тоні і російського боксера першої важкої ваги Дениса Лебедєва.
«Ми зробили пропозицію про двобій із Сіллахом, а Володимир Хрюнов підтримав цю ідею, – цитує Ягупова allboxing.ru. – Я вважаю, що різниця у вазі не критична. Пітернов уміє в ринзі все, він володіє хорошою швидкістю і всіма якостями для досягнення успіху в цьому поєдинку. Сіллах – це хороший подразник. Я вважаю, що Костянтину пора боксувати з хорошими боксерами. Ми їдемо вигравати, але якщо щось не вийде, то будемо вивчати помилки. Бої з такими суперниками дуже цінні, а Сіллах зараз один з найкращих в цьому дивізіоні».
Пітернов провів на профі-ринзі 15 боїв. 13 з них виграв, 4 завершив нокаутом. Із двох поразок одна – технічним нокаутом. Костянтин має 180 см зросту проти 185 см у Сіллаха. В українця, нагадаємо, зараз 16 перемог (13 нокаутів) у 16-ти поєдинках у професійному боксі.
{social}
{iarelatednews articleid=»568,711″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *