СК «Лідер» виграв Chernivtsi Cup з карате

karate_chernivtsi_cup_2016Нещодавно місто Чернівці приймало міжнародний турнір з карате. Chernivtsi Cup-2016 зібрав майже 500 учасників, які представляли Молдову, Румунію та Україну.

Серед 35 клубів вихованці місцевої команди «Лідер» стали лідерами в заліку. Чернівецькі каратисти вибороли 29 нагород – 10 золотих, 8 срібних, 11 бронзових.

Спортивний клуб «Катана» з Чорноморська має у своєму доробку найбільшу загальну кількість відзнак – 33, однак за ґатунком дещо поступився «Лідеру» – 9 золотих, 7 срібних, 17 бронзових медалей.

Трійку найсильніших клубів на Chernivtsi Cup-2016 замикає київський «Сьогун». Столичні спортсмени також мають більше нагород за кількістю, аніж господарі татамі, однак поступилися за якістю – 6 золотих, 12 срібних та 12 бронзових відзнак.

Варто відзначити, що не всі перші місця дісталися українцям. Так, представники Румунії зуміли тричі піднятися на найвищу сходинку пєдесталу пошани. Лунав на турнірі й гімн Молдови. А загалом на змаганнях на призовому подіумі зуміли відзначитися спортсмени з 31-го клуба.  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *