«Скіфи» оформили золотий дубль

altУ Харкові завершився розіграш Кубку України з американського футболу. Перша півфінальна гра між «Скіфами-ДонНТУ» і харківськими «Атлантами» була повна драматизму. Донецький клуб привіз на бойове хрещення до Харкова свою молодь. Зі «старої гвардії» можна було помітити лише Сергія Корнєва, Ігоря Нестерова, Валерія Бистрова і Кирила Мирощенкова. Досвід саме цих гравців сплутав усі карти господарям, які по ходу матчу вели в рахунку 17:0! Можна тільки уявити почуття харків’ян, коли судді зафіксували підсумковий рахунок гри – 17:18 на користь гостей.
Другий півфінал сюрпризів не приніс. Білоруські «Зубри», що називається, на класі переграли збірну Криму – 66:6 на користь мінських гостей. Хоч збірна Криму відносно нова команда в офіційних іграх ФАФУ, але у своєму складі вона об’єднала найкращих гравців севастопольських «Титанів» і сімферопольських «Таврів». Як суперники кримчан, так і присутні на стадіоні «Арсенал» відзначили бійцівські якості гравців збірної Криму. Навіть у цьому вигляді команда може стати цілком конкурентоздатною в чемпіонаті України серед команд вищої ліги 2012 року.
Тож у фіналі, як і минулого року, зустрілися «Скіфи» і «Зубри». З підсумковим рахунком 32:20 донеччани здолали гостей з Білорусії і завоювали Кубок України з американського футболу. У цьому сезоні команда СК «Скіфи-ДонНТУ» зробила золотий дубль: за підсумками чемпіонату «скіфам» дісталися медалі найвищого ґатунку.
{social}
{iarelatednews articleid=»861,805,254″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *