СКУ співпрацюватиме зі Світовим Конґресом Українців

memorandum_2016.JPGСьогодні, 25 серпня, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк підписав План заходів з виконання Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конґресом Українців. Окрім очільника СКУ, підпис під цим договором поставили президент Світового Конґресу Українців Євген Чолій, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич та міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Протягом 2016-2018 років СКУ як партнер Меморандуму про співпрацю проводитиме інформаційні кампанії в ЗМІ та соцмережах, які будуть спрямовані на міжнародну підтримку України, анонсуватимуть спільні спортивні програми, поширюватимуть інформацію про досягнення українських спортсменів на міжнародній арені. У співпраці зі зі Світовим Конґресом Українців Спортивний комітет України протидіятиме допінгу в спорті, а також вивчатиме питання щодо проведення в Україні Всесвітньої Олімпіади за участю команд закордонного українства та України.

Представник СКУ буде представлений у складі Робочої групи з реформування сфери спорту України та залучений до розробки змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” та інших нормативно-правових актів у сфері фізичної культури та спорту, аби привести їх до європейських стандартів.

На умовах постійного партнерства у рамках Меморандуму про співпрацю СКУ бере на себе відповідальність налагоджувати контакти із закордонними українськими громадськими організаціями, щоб підготувати спортсменів України до участі в найбільших у офіційних міжнародних змаганнях, зокрема на Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту. СКУ розвиватиме зв’язок між спортивними командами України та закордонним українством щодо популяризації та розвитку неолімпійських спортивних дисциплін. Працюватиме у напрямку налагодження контактів між спортивними командами України та закордонним українством щодо підвищення кваліфікації тренерів, організаторів, спеціалістів, волонтерів у сфері фізичної культури і спорту; проведення спільних міжнародних спортивних заходів і турнірів. Інформуватиме Світовий Конґрес Українців про спортивні заходи міжнародного характеру за кордоном, в яких беруть участь збірні команди України. Підтримуватиме проведення міжнародних змагань серед діаспорних та збірних команд України з видів спорту, що розвиваються в Україні.

Довідка. Світовий Конґрес Українців – неприбуткова міжнародна організація, яка координує українськими громадськими організаціями в діаспорі. Була заснована у 1967 році в Нью-Йорку (США). Членами Світового Конґресу Українців є громадські об’єднання, що представляють інтереси понад 20 мільйонів українців по всьому світу. Метою Світового Конґресу Українців є допомога українському народові у його боротьбі за волю і державну незалежність та координація діяльності своїх членів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *