Сквош: наші юніори привезли «золото» з Росії

squash_newЗавершився міжнародний юніорський турнір зі сквошу, що відбувався в м. Нижній-Новгород. Наші спортсмени, вихованці Дитячої Академії Сквошу при «Петрохолдинг Сквош Клубі», не дивлячись на те, що вперше виступали на незвичному для себе скляному корті, здобули два комплекти нагород.

Нагороду найвищого ґатунку привіз додому дев’ятирічний Анатолій Герасимов. Він виступав у наймолодшій віковій категорії  «kids B». Спершу було проведено ігри у двох групах, по 5 спортсменів у кожній, після чого змагання продовжились за олімпійською системою. Анатолій впевнено витримав непросте випробування і зміг піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.  

В категорії «kids A» виступали одразу два наших юніори – Дарина Кириченко та Антон Бородін. Поразка Дарини від одного із найсильніших юніорів Росії Кирила Бєлова стала основною причиною того, що українка, в результаті стала лише бронзовим призером турніру. Антон же став у підсумку четвертим.

«Я дуже задоволений результатом, що його показали наші вихованці, — резюмував директор Дитячої Академії Сквошу Денис Сікора. – Кожен із них заслуговує на похвалу. І навіть четверте місце Антона Бородіна є предметом для гордості, адже він навесні, через хворобу, пропустив багато тренувань, однак не опустив руки і впевнено заявив про своє бажання захищати кольори «Петрохолдинг Сквош Клубу» у Нижньому-Новгороді. Так що результати українських молодих сквошистів перевершили всі очікування – діти ростуть в професійному плані і кожен раз показують характер справжнього спортсмена».

Додамо, що Дарина Кириченко уже заявилась на міжнародні турніри в Амстердамі та Кельні, а Антон Бородін планує восени взяти участь у змаганнях, що проходитимуть у Варшаві.

За матеріалами www.squash.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1147,1137,1109″} 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *