Сквош: Україна візьме участь в програмі «Посол WSF»

 squash_ambassador-2017Наприкінці січня World Squash Federation (WSF) обрала дві сквош-країни, які стануть учасницями програми «Посол WSF 2017». Одна з них – Україна.

У 2017 році до Києва в якості послів WSF завітають Ніколь Девід, восьмиразова чемпіонка світу з Малайзії, яка не вперше буде послом у цій програмі, Мігель Родрігес, гравець з найвищим рейтингом у Південній Америці за всі часи, колумбієць вперше стане послом WSF, а також наставник збірної Бельгії зі сквошу Роні Влассакс та міжнародний суддя Марко Подгоршек зі Словенії.

Ініціатива Міжнародної федерації сквошу проходитиме в період з 27 червня по 2 липня.

Ще однією країною-учасницею програми «Посол World Squash Federation 2017» буде Вірменія.

Відзначимо, міжнародну програму «Посол WSF» започатковано в 2011 році. У ній беруть участь двоє провідних гравців у сквош, один тренер і один рефері. В обраних країнах вони проводять тематичні конференції, показові матчі, суддівські та тренерські семінари, медіа-презентації.

За словами генерального директора World Squash Federation Ендрю Шеллі, «це дієва можливість допомогти молодшим федераціям в їхньому розвитку та просуванні».

Додамо, першою країною, яка взяла участь у програмі «Посол WSF» була Латвія. Наступного року WSF відправилася на африканський континент – Малаві та Намібія. Ще за рік були Панама з Венесуелою. У 2014 році посли WSF відвідали Папуа Нову Гвінею. Позаминулого року програму приймали Сербія, Румунія та Хорватія. А минулого – Далянь та Аоминь (обидві – Китай).  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *