Слеклайн – найбільш масовий і популярний контест на Z-Games

altНа Z-Games KaZaнтип 2011 відбулися відкриті змагання та майстер-класи зі слеклайну.
Територія балансу – так називають свою екшн-зону слеклайнери. За перший тиждень фестивалю тут була найчисленніша тусовка охочих випробувати себе і навчитися ходити натягнутими над землею стрічками – слеками.
Цього року на Z-Games був побудований великий слек-парк з цілою купою gibbon’івських строп, лонглайнами від 30 до 60 метрів, а також хайлайном на висоті над головним танцполом Z-Games – ареною Adidas Originals.
Мистецтво ходіння по стропі освоювали сотні колоністів Марсу. Майстер-класи починалися о 10 ранку і… не закінчувалися зовсім. Лише переривалися на кваліфікації, змагання та нічні шоу-виступи майстрів рівноваги. Діти і дорослі, хлопці і дівчата, атлети з інших дисциплін – на слеклайн рвалися усі. На стропі були помічені і зірки спорту. У тому числі батько українського тріалу Pawell і найкращий фріранер планети Тім Шифф. Причому Pawell заїхав на стропу на своєму байку, а Тім показував справжні чудеса акробатики. Вночі стропи також не пустували.
Причина такого ажіотажу проста: слеклайн – це круто, весело і дуже драйвово. Не вірите – залазьте і відчуйте, що означає бути в новій системі координат, коли немає твердої точки опори! Все, що потрібно – тримати баланс і концентруватися, розподіляти свою вагу так, щоб утримати рівновагу.
Але досвідченим слеклайнерам рівновага потрібна у квадраті, адже це вже не ходьба, а справжня акробатика на натягнутій стропі.
Змагання зі слеклайну проходили у трьох категоріях: новачки, любителі і профі. До новачків відносилися усі, хто вперше спробував цей спорт на Z-Games. Перевірити свої сили і позмагатися зголосилися більше сотні новачків.
— Слеклайн гарний тим, що базові навички ходьби по стропі можна отримати за 2-3 години, – розповідає Олександр Бусленко, один із засновників слеклайн руху в Україні та керівник слеклайн напряму на Z-Games, – Тут не потрібно спеціального устаткування і екіпіровки, крім, власне, стропи і двох точок опори. Це відносно нове, але вже дуже популярне захоплення. Коли ми починали ним займатися, не сприймали його як окремий спорт. Це була просто розвага. Але чим більше ми тренувалися, тим було цікавіше. На слеклайні можливо усе – від медитації до божевільних акробатичних стрибків. Головне – повне розслаблення, спокій і концентрація.
На відритих змаганнях зі слеклайну професіонали змагались у клівер-дуелях, переможцем яких став Сухоруков Дмитро із Сімферополя.
{social}
{iarelatednews articleid=»704,700,695,686,685″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *