Соловйова і Пацура – лауреати «Спортивного сузір’я 2016»

 sportsuzir-2016_frontУ четвер, 15 грудня, відбулася церемонія нагородження «Спортивне сузір’я 2016», якою Міністерство молоді та спорту України підсумувало досягнення українських атлетів за практично завершений 2016-й рік. З 13 номінацій представники неолімпійських дисциплін стали лауреатами в трьох.

Power women українського та світового пауерліфтингу Лариса Соловйова була визнана «Рекордсменкою року». За плечима у видатної атлетки неодноразове підкорення Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, а також встановлення рекордів. Не став виключенням і цей рік. Менше місяця тому на ЧС в США Соловйова побила одразу три планетарних досягнення в 63 кг: у присіданні, жимі лежачи та за сумою триборства. Звичайно, Лариса піднялася на першу сходинку світового подіуму. Однак, окрім цих звершень, вона стала володаркою однієї з десяти ліцензій наших пауерліфтерів на Всесвітні Ігри у Вроцлаві в 2017 році.

Другу особисту номінацію для неолімпійців взяв кращий пуліст України Віталій Пацура. Молодого більярдиста назвали «Тріумфом року». Нагороджував лауреата президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. Нагадаємо, що в 2016 році Віталій вперше підкорив Чемпіонат Європи з пулу (одна з дисциплін у більярдному спорті) серед дорослих, здобувши чемпіонський титул. Разом із тим, у статусі діючого чемпіона Європи виступив на  юніорському варіанті Кубка Москоні (дорослі змагання між командами Європи та Америки з дев’ятки) – Atlantic Challenge Cup. У складі команди Старого Світу не лише виграв Кубок, але й став найрезультативнішим гравцем збірної. Додамо, особистим тренером Віталія є Вікторія Нагорна, яка була присутня на нагородженні.

Нагороду «Команда року» в ігрових видах серед чоловічих колективів отримала збірна з пляжного футболу. Цю відзнаку вручили за історичне звершення: перемогу на Чемпіонаті Європи 2016 року. Вершина, яка була вперше досягнута нашими хлопцями саме цьогоріч.

Прес-служба Спортивного комітету України

 sportsuzir-2016_solovyova

 sportsuzir-2016_patsura

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *