Сорокотяга і Яшан – найкращі на UCG у боротьбі на поясах

altЗбірна України з боротьби на поясах Алиш – наглядний приклад успішної поетапної роботи на досягнення результату і правильного підходу до виховання дітей. Не так давно федерація створила спеціальний спортивний клас на базі однієї з київський загальноосвітніх шкіл, вела хлопців, навчала і тренувала, і нині вони постійно серед найкращих на найбільших форумах, чемпіони Європи, світу, призери Всесвітніх ігор. 
Алиш увібрав у себе правила і традиції історичних видів поясної боротьби абсолютно різних народів з різних континентів. Тут представлені азіатські стилі, африканські, американські, кельтські, слов’янські. Коріння цього виду з сивої давнини, коли вміння звалити суперника на землю мало важливе прикладне значення, приміром, у бою пішого проти вершника. Майстрами боротися на поясах вважалися наші запорізькі козаки, і нині їх стиль боротьби пробують відродити в Україні як національний вид спорту. 
Тримаючи один одного за пояс у стійці, борці за допомогою величезної кількості кидків пробують звалити один одного з ніг. Під час Ukrainian Combat Games спортсмени намагалися якомога ширше показати можливості Алиша, робили ставку саме на різноманітність тактики і прийомів. Щоправда, на кону стояв і результат, медаль була бажаною, тому у відверті авантюри, ясно, ніхто не ліз. 
У вазі до 90 кг, яка була легшою, переміг Артем Яшан. Срібною медаллю нагороджений Сергій Ричков, а бронзовими – Руслан Винич і Нодарі Чахвадзе. Змагання в абсолюті виграв абсолютно точно не найбільший, але найвправніший і наймайстерніший учасник – лідер нашої команди Кирило Сорокотяга. Срібний призер – Андрій Никитченко, бронзові нагороди в Андрія Орина і Євгена Баяка.
Кирило Сорокотяга, чемпіон UCG з боротьби на поясах Алиш в абсолютній категорії: «Ох, важкий у фіналі був суперник. У прямому значенні слова «важкий». Різниця у нас у 30-40 кілограмів, тому і важко було боротися, вищий він на зріст, сили має багато, тому зараз трішки важкувато. Переграти його вдалося за рахунок напрацьованої техніки, за рахунок досвіду. Він, так би мовити, сам падав, програв через власні ж помилки. Мені залишалося тільки вичекати і скористатися цими помилками».
{social}
{iarelatednews articleid=»974,972,971,970,968,967,966″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *