Соціальна ініціатива СКУ для ветеранів АТО

 sku_social_project_ato У середу, 5 квітня, в м. Краматорськ представили соціально-реабілітаційну спортивну ініціативу, спрямовану на захисників України. Це пілотний проект, який має на меті безкоштовно допомогти ветеранам АТО відновитися фізично й психологічно через спорт.

«Нам як Спортивному комітету України, що об’єднує неолімпійські види спорту, надзвичайно приємно дати старт цьому пілотному проекту саме в Краматорську. Його ми ініціювали разом зі Спілкою ветеранів АТО Донбасу і громадською організацією «Серця Кіборгів». Ідея напрочуд проста – ми дуже хочемо залучити ветеранів АТО до занять спортом, тим самим, ми сподіваємося, допомогти їм легше адаптуватися до мирного життя», – розповів ініціатор акції Ілля Шевляк, президент Спортивного комітету України.

Краматорськ невипадково був обраний для старту, адже це місто називають «кузнею» найбільших досягнень у пауерліфтингу, а обличчям проекту став Олексій Бичков, за плечима якого перемоги та рекорди на світовій арені пауерліфтингу.

«Чим  цей проект цікавий для мене? Передусім тим, щоб розвивати патріотизм, допомогти хлопцям, які в такий тяжкий час дуже багато роблять для нашого з вами мирного життя. Хочу допомогти їм хоч якось прийти в себе та реабілітуватися в повсякденному житті після того жахіття, яке вони пережили в АТО. Тренування проходитимуть за бажанням учасників проекту, але мені хотілося б їх бачити принаймні чотири рази на тиждень», – зазначив Олексій Бичков.

Одразу після прес-брифінгу організатори проекту провели перше відкрите тренування для всіх охочих під керівництвом титулованого спортсмена.

Очікується, в разі успішного впровадження цього проекту в місті Краматорськ, що до його реалізації підключаться інші види спорту та регіони України.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *