В Санкт-Петербурзі відбулась сесія Sportаccord

Mandrik-GailardВіце-президент Спортивного комітету України, Член Всесвітнього Комітету грапплінгу, панкратіону та MMA FILA Олександр Мандрік (на фото — праворуч) 5-7-го вересня взяв участь в роботі чергової сесії Sportаccord у Санкт-Петербурзі. Сесія була присвячена Всесвітнім Іграм з Єдиноборств (SAWCG), які відбудуться 18-26-го жовтня 2013 року тут же, в Північній Пальмірі.

В програмі сесії було обговорення програми телевізійного мовлення, реклами ігор, їх  просування та PR, інспекція спортивних споруд, участь в урочистому відкритті чемпіонату світу з тайського боксу, який є пробним заходом SAWCG.     

Також Олександр Мандрік провів двосторонні переговори з представниками 15-ти спортивних федерацій, котрі братимуть участь в іграх, виконавчим директором Російського Союзу Бойових Мистецтв (РСБИ – приймаюча організація) Павлом Журавльовим, генеральним директором Sportаccord Вінсентом Гайлардом. Досягнуто домовленостей про двосторонню співпрацю організацій.  

Крім того, в рамках сесії відбулося засідання Всесвітнього Комітету грапплінгу, панкратіону ти ММА FILA, на якому було визначено основні напрямки розвитку цих розділів панкратіону.

{social}

{iarelatednews articleid=»1252,1136,1135,1070″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *