Спортсмени і науковці: до перемоги разом

DS_2На базі Харківської державної академії фізичної культури розпочала роботу ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура, спорт і здоров’я».

Відкрив програму конференції круглий стіл на тему «Вплив інновацій у спорті на розвиток міста і регіону». В обговоренні і обміні досвідом взяли участь провідні науковці, спортсмени, представники місцевої влади, Національного олімпійського комітету, Спортивного комітету України.

Одна з новітніх ініціатив СКУ одразу знайшла підтримку. Олексій Киласов, експерт ЮНЕСКО з Росії запропонував президенту СКУ Іллі Шевляку допомогу в організації перших Всеукраїнських інтелектуальних ігор. В Росії також планують провести подібний мульти-спортивний захід, вже мають певні напрацювання, якими й готові поділитися.

Ілля Шевляк, у свою чергу, запропонував роль посла Всеукраїнських інтелектуальних ігор Ганні Ушеніній, новоспеченій чемпіонці світу з шахів. Вона – випускниця Харківської державної академії фізичної культури, і з радістю погодилася взяти участь у роботі конференції.

«Переконаний, що фантастичний успіх Ганни у Ханти-Мансійську підніме престиж і приверне увагу держави не лише до шахів, але й до всіх інтелектуальних видів спорту», – сказав Ілля Миколайович, вручивши нашій чемпіонці букет білих троянд і офіційну подяку від Спортивного комітету України.

Конференція «Фізична культура, спорт і здоров’я» продовжує роботу за секціями. Її логічним продовженням вже у суботу стане ІІ сесія Академії Спортивного комітету України.

{social}

{iarelatednews articleid=»1341,1277,1273″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *