Спортивна гордість України

Ivan-Nastenko-Ravil-SafiullinНа НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Спортивна гордість України». Вона пройшла в межах щорічної зустрічі найкращих спортсменів та тренерів України всіх поколінь «Спортивне сузір’я України», куди завітали провідні тренери нашої країни, переможці та призери Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських і Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи.

«Рік, що минає, став особливим для українського спорту як за організацією в нашій країні міжнародних змагань, так і за здобутими нагородами на найпрестижніших світових турнірах. Українські атлети лише в олімпійських видах програми більше чотирьохсот разів піднімалися на п’єдестал пошани. Радували цьогоріч високими й водночас рекордними результатами неолімпійці та дефлімпійці, які провели низку міжнародних стартів та щоразу зі щитом поверталися на рідну землю», – йдеться у вітанні Президента України, яке зачитав міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Лауреатами Всеукраїнської премії «Спортивна гордість України» стали Ольга Харлан – «За послідовний шлях до успіху», Богдан Бондаренко – «Всесвітнє відкриття року», Ольга Свідерська – «Подолання», Лариса Соловйова – «Світова вершина», Олександр Шимко – «Покликання». Також видатні працівники національної спортивної галузі та всеукраїнські молодіжні громадські організації були відзначені державними нагородами та грантами.

Відзначимо, що в неолімпійських видах спорту українці цього року вибороли близько двох тисяч медалей! Особливі державні відзнаки отримали Іван Настенко (джиу-джитсу), Ігор Любченко та Віталій Никифоров (таїландський бокс Муей-Тай), Іван Васильчук (самбо), Сергій Гузєв (панкратіон), Костянтин Єрмаков (сумо), Віктор Кифоренко (стрибки на акробатичній доріжці), Лариса Соловйова, Олена Козлова і Вадим Довганюк (пауерліфтинг), а також їхні тренери.

Larysa-Solovyova-Illya-ShevlyakНагороду абсолютній чемпіонці світу з пауерліфтингу, 3-разовій переможниці Всесвітніх ігор, багаторазовій рекордсменці планети Ларисі Соловйовій вручав президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. Звертаючись до гостей свята, він згадав про усіх героїв року:

«Не треба вам розповідати, якими титанічними зусиллями досягаються ці результати, ці перемоги. Взагалі 2013-й рік для неолімпійського спорту, який має честь представляти Спортивний комітет України, виявився важким, відповідальним і багатим на великі змагання та великі перемоги.

Влітку у Колумбії відбулися Всесвітні ігри, головні змагання чотириріччя, які ще називають «Олімпіадою неолімпійців». Збірна України вже традиційно була серед лідерів: наші атлети вибороли аж 30 медалей і увійшли до еліти світового спорту.

Потім у жовтні у Санкт-Петербурзі відбулися Всесвітні ігри з єдиноборств, де поруч з неолімпійськими дисциплінами були представлені і олімпійські види. Українці билися в 11-ти видах спорту, в 10-ти з них узяли нагороди. І за загальною кількістю медалей – 34 –посіли друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед лише господарів-росіян.

Ці тріумфи – результат напруженої роботи величезної команди фахівців, кожен з яких заслужив найтепліших слів подяки і низький уклін. Справжні Герої – це і спортсмени, і тренери, які вклали у підопічного частинку себе, лікарі і масажисти, працівники федерацій, колективи Міністерства молоді і спорту та Спортивного комітету України, які були поруч з атлетами від самого початку їхньої підготовки до найважливіших і найпрестижніших змагань».

{social}

{iarelatednews articleid=»1610″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *