«Спортивне сузір’я»-2017: розмаїття спорту та нагород!

Вчора на НСК «Олімпійський» відбулась урочиста VІІ церемонія вшанування найкращих спортсменів, тренерів та спортивних діячів України — «Спортивне сузір’я».

Участь у заході взяли найкращі тренери України, призери Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських та Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, рекордсмени планетарних змагань, ветерани спорту.

Учасників привітали Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, віце-президент Національного Олімпійського комітету Володимир Бринзак, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк та президент Національного комітету інвалідів України Валерій Сушкевич.

Цього року визначали лауреатів у таких номінаціях: «Світове визнання», «За відданість справі», «Найкращий рух, інтегрований в спорт для всіх», «Найкращий організатор спортивного заходу 2017», «Команда року», «Тренер сильних духом» та «Чемпіон 2017 року».

Першу нагороду спортивного свята, а саме «Світове визнання», Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко вручив першій в історії чотириразовій чемпіонці Всесвітніх ігор, багаторазовій чемпіонці та рекордсменці світу Ларисі Соловйовій!

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Міністром молоді та спорту було нагороджено чемпіонів Всесвітніх Ігор 2017 Станіслава Горуну (карате) та Світлану Малькову (стрибки на батуті), а медаль «За працю та звитягу»  отримав бронзовий призер Всесвітніх Ігор з кікбоксингу WAKO Роман Головатюк.

Під час церемонії президентом Спортивного комітету України Іллею Шевляком відзначено спортсменів, завдяки яким український прапор здіймався над п’єдесталами світових змагань. Володарями нагороди «Чемпіон 2017 року» стали переможці Всесвітніх Ігор у Вроцлаві Світлана Тросюк (сумо) та Сергій Куляба (таїландський бокс Муей Тай).

Серед неолімпійців своє визнання, як «Найкращого руху, інтегрованого в спорт для всіх» отримала Національна федерація самбо України на чолі з президентом Вадимом Рогачем.

Не тільки від спортсмена залежить його перемога, своїх сил на шляху до омріяного результату докладає і тренер, заслуги якого важко переоцінити. Саме тому нагорода «Тренер сильних духом» тепер належить головному тренеру збірної команди України з пауерліфтингу Сіражутдіну Базаєву.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *