Спортивному парку у столиці – бути

sport-park-bird-fly-1Зусиллями Спортивного комітету України у столиці з’явиться перший спортивний парк. Його будівництво – частина комплексної програми оздоровлення нації, пропагування здорового способу життя, створення бази для тренування збірних команд України з неолімпійських видів спорту. Також тут буде проводитися знайомство мешканців та гостей країни з популярними видами спорту. Більше того, створюватимуться умови для цивільного відпочинку на свіжому повітрі. Технічно підготовлені майданчики парку стануть у нагоді як територія для проведення спортивних свят, фестивалів, регіональних та рейтингових змагань.

На сьогодні, на відведеній для спортивного парку території у київському парку «Дружби народів» розвивається і успішно функціонує вейк-парк та окремі елементи екстрим-парку. Близько 20 видів спорту та фізичних активностей уже зараз культивуються на цій території. Прилегла територія дозволяє створити повноцінний спортивний парк світового рівня. Виходячи з міжнародного досвіду, спортивний парк передбачає розташування майданчиків для розвитку нових видів спорту, стадіону для пляжних видів та місць відпочинку – барбекю-зон, дитячих майданчиків, пляжні зони високого рівня.

Перевагами даного парку стане поєднання зони рекреації із зоною активного відпочинку. Буде створено повноцінний центр спорту і здоровя, де кожен відвідувач матиме змогу обрати собі заняття до душі.

На території воднолижного стадіону планують розмістити кільцеву та лінійну канатні дороги, забезпечити умови для занять катерними версіями вейкбордингу та серфінгу, відкрити скейт- та паркур-парки, універсальні спортивні майданчики для занять як олімпійськими, так і неолімпійськими дисциплінами – міні-футболом, волейболом, пейнтболом, боулдерингом, тенісом, баскетболом, роллеркеєм, флорболом, фістболом, сквошем та багатьма іншими. Заплановане відкриття стадіону пляжних видів спорту.

Проект Спортивного комітету України буде презентовано 29 березня 2012 року під час Першого київського інвестиційного форуму, на якому буде проведено конкурсний відбір.

Олександр Брикульський, начальник управління з розвитку та популяризації неолімпійських видів спорту СКУ, зазначив, що цей соціальний проект має стати одним із найуспішніших, адже створення спортивних парків в Україні є гострою необхідністю. Такі парки потрібно примножувати і розвивати в кожному місті України. Щодня усе більше молодих людей починають займатися новими видами спорту, які стрімко набирають популярності у світу. «Переконаний, що ця ініціатива, яка вже підтримана місцевою владою, отримає потужного інвестора», – сказав Олександр.

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *