Спортивний більярд: підсумки чемпіонату України з пулу

2В Києві завершився головний національний турнір року з пулу – чемпіонат України 2014, за підсумками якого стали відомі імена кращих пулістів країни.

В чоловічому заліку, незважаючи на нове покоління талановитих спортсменів, не здає своїх позицій киянин Артем Кошовий. Цього разу йому знову вдалося зібрати майже всі золоті медалі турніру. З чотирьох дисциплін лише в одній Артему не вдалося зійти на першу сходинку п’єдесталу – в «десятці». У фіналі він поступився Леоніду Кліщару, який, до слова, зміг також здобути срібло в «14+1».

У всіх інших фіналах Кошовий переміг, цікаво, що тричі у вирішальних поєдинках він зустрічався з Віталієм Пацурою: в «стрейті» Артем виграв з різницею в 13 очок, в «дев’ятці» вирішальною стала контрова партія і навіть у «вісімці» перемога далася Кошовому непросто – 7-4.

Окрім Кошового, Пацури та Кліщара медалі  також отримали: хмельничанин Олександр Гара та кияни Сергій Васьковський, Арсен Петросов, Микола Нікіфоров і Андрій Єрмоленко, всі вони бронзові призери ЧУ.

В жіночому турнірі золоті нагороди порівну поділили між собою Вікторія Нагорна («дев’ятка» та «десятка») та Катерина Половинчук («вісімка» та «14+1»).  В двох останніх дисциплінах Нагорна не змогла потрапити до фіналу і це дозволило дніпропетровській спортсменці Любові Жигайловій додати до своєї бронзової нагороди ще 2 срібних. Також варто відмітити бронзову нагороду Богдани Соломки і одразу дві нагороди такого ж ґатунку Дар’ї Сиранчук.

За інформацією billiard.net.ua

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *