Спортивний Київ переходить в наступ

sportyvniy-kyiv-press24 квітня відбулася прес-конференція за участю організаторів акції «Спортивний Київ переходить в наступ», учасники якої обговорювали ситуацію навколо столичного спорту загалом, та проблеми, через які його розвиток ускладнюється, зокрема.

У конференції взяли участь Олександр Горган, директор КП «Київський водний стадіон»; Віктор Гринюк, президент Федерації легкої атлетики міста Києва, депутат Київради; Юрій Зозуля, президент Федерації вейкбордингу та воднолижного спорту України, та інші. Учасниками, окрім обговорення заданих питань та проблем, було анонсовано проведення вуличної акції в Києві, під стінами мерії, у четвер, 26 квітня, о 10:00.

Це вже не перша акція, коли спортсмени та громадські активісти об’єднують свої зусилля, що спрямовані на розвиток та популяризацію спорту і здорового способу життя. Спортивний комітет України підтримує цю ініціативу з кількох причин: по-перше, ми зацікавленні у розвитку спорту в цілому, і завжди докладатимемо максимальних зусиль для розвитку того величезного спортивного потенціалу, який має наша країна; по-друге, в Києві дійсно немає достатньої кількості спортивних майданчиків, а більшість із тих, що є, не відповідають стандартним технічним вимогам і не є придатними для занять спортом. Тому створення нових спортивних майданчиків, а особливо розбудова спортивних парків, є наразі одним із пріоритетних напрямків діяльності Спортивного комітету.

{social}

{iarelatednews articleid=»1069″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *