«Срібна» крапка на молодіжному ЧЄ-2017 з боулінгу

 bowling_eyc-2017_nechypaiev_petrovskyiВ Гельсінкі (Фінляндія) завершився розіграш 30-ї першості Європи з боулінгу серед молодих спортсменів. В заключний день турніру, 16 квітня, нагороди розіграли в найпрестижнішій номінації ЧЄ – Masters. І Україна поставила на цих змаганнях «срібну» крапку.

До історичного золота в командах-двійках Олександр Нечипаєв додав друге місце в Masters. У фінальному матчі він боровся зі шведом Вільямом Свенссоном, який захищав свій титул 2016 року. Перша гра залишилася за українцем – 222:203, проте наступні дві виграв швед – 273:189 та 258:193. Олександр став дворазовим призером ЧЄ-2017.

Що ж до решти результатів нашої збірної, то найкращий результат в командах-двійках у дівчат показали Дар’я Нечетова з Марією Кучеренко (18-й рядок), серед чоловічих четвірок ми замкнули топ-8 команд, а в сінглах на шостому місці завершив турнір Олександр Нечипаєв.

Загалом в цьому році на молодіжному ЧЄ взяли участь збірні 28 країн. Проте лише дев’ять з них, серед яких вдруге за всю історію проведення чемпіонатів і Україна, мали право виставити по чотири спортсмени в жіночому та чоловічому турнірах. Представники 14 держав піднімалися на п’єдестал пошани, а збірні Швеції, Фінляндії, Росії, Нідерландів, Данії, України, Англії та Бельгії мають у своєму активі золоті відзнаки.

Нагадаємо, що в цьому році відбудеться головний мультиспортивний старт чотириріччя Десяті Всесвітні ігри, в рамках якого відбудеться турнір з боулінгу. За нагороди ВІ-2017 від України сперечатимуться чемпіонка Ігор-2013 Дар’я Ковальова та Олена Рощенко, які виступатимуть в одиночних змаганнях та в парі. Боулінг-турнір у Вроцлаві (Польща) цим літом запланований на 21-24 липня 2017 року.

На фото: Олександр Нечипаєв (праворуч) та Євген Петровський (старший тренер молодіжної збірної України).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *