Срібно-бронзовий ЧЄ-2016 для наших самбістів

sambo_sarkisjan_artur У Казані (Росія) пройшов чемпіонат Європи 2016 року з самбо серед жінок та чоловіків. На турнірі розігрувалася 81 нагорода, 19 з яких відправилися до скарбнички України. В перші два змагальних дні наші самбісти вибороли по 7 відзнак, а заключного третього дня – 5.

Відтепер і до наступного року включно в нашій збірній чотири віце-чемпіони Старого Світу. Наталія Смаль виборола другу позицію в 72 кг, Дмитро Євдошенко – в 62 кг, Артур Саркісян – в 74 кг. У бойовому самбо на другому рядку в 62 кг відзначився Сергій Бобир.

15 разів двобої за бронзу в Казані завершувалися на користь українців. В жіночому турнірі переможницями «малих» фіналів вийшли Анастасія Новікова (48 кг), Марія Буйок (52 кг), Анастасія Шевченко (60 кг), Галина Ковальська (80 кг), Анастасія Сапсай (+80 кг). У чоловіків – це Грачик Осипян (52 кг), Олексій Ниженко (82 кг) та Ярослав Ритко (100 кг).

В бойовому розділі бронзовими призерами Старого Світу стали Сергій Чорний (52 кг), Богдан Бабенко (57 кг), Бачукі Багішвілі (68 кг), Владислав Руднєв (74 кг), Максим Риндовський (82 кг), Анатолій Волошинов (100 кг), Дімітрій Побережець (+100 кг). Така кількість нагород призвела до того, що Україна увійшла до трьох найкращих команд турніру в бойовому самбо.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *