Станіслав Горуна привіз золото із Голландії

karate-Stanislav-Horuna-2Дві медалі взяли українські спортсмени на другому етапі «Прем’єр-ліги Карате1», що проходить під егідою Всесвітньої федерації карате (WKF). На змаганнях у голландському місті Дордрехт тріумфально виступив лідер збірної України Станіслав Горуна: у розділі куміте (контактні поєдинки) він виборов золоту медаль вагової категорії до 75 кілограмів. Стас зробив відмінний подарунок усій Україні, а заразом і собі – до 24-го Дня народження, який він святкував 2-го березня.

Ще одну нагороду до скарбнички збірної поклала Галина Мельник, яка стала бронзовю призеркою в розділі куміте категорії до 61 кг.

Турніри «Прем’єр-ліги Карате1» – нова ініціатива WKF, яка не просто робить карате популярнішим і ще більш масовим, але й дає можливість спортсменам заробити. Це перша подібна комерційна серія, яка збирає найкращих з найкращих. Так, за перше місце каратисти отримують 500 євро призових, за друге – 300, за третє – 100. Загалом за рік пройде 10 турнірів «Карате1» (три з них – в якості етапів Кубку світу). За результатами цих змагань формується рейтинг, і його переможці наприкінці року отримають додаткову грошову винагороду.

Необхідно відзначити, що високий результат українців у Голландії став можливим, зокрема, завдяки цілеспрямованій підготовці – напередодні змагань Українська федерація карате організувала у Львові спільні навчально-тренувальні збори національних команд України та Данії.

Не менш серйозне ставлення і до наступного етапу серії «Карате1», що відбудеться вже 16-17-го квітня у словенському Ласко.

{social}

{iarelatednews articleid=»1396,1386,1342″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *