Стартував чемпіонат України з американського футболу

american-football-slovyany-zubryМатчами у Харкові та Києві розпочався чемпіонат України з американського футболу серед команд вищої ліги.

На харківському стадіоні «Арсенал» «Атланти» приймали чинних чемпіонів країни «Скіфів-ДонНТУ». Усю першу половину домінували харківяни – 10:0. А ось у другій половині гра йшла вже «в одні ворота», господарські: «Скіфи» розігралися і довели рахунок матчу до 44:10 на свою користь.

В неділю, 13 травня, київські «Словяни» зустрічали срібних призерів минулого чемпіонату мінських «Зубрів». Гра відбулася на столичному стадіоні «Спартак». Несподівано гра вийшла доволі рівною, фаворит переміг із зовсім малим відривом у рахунку – 23:28 на користь білорусів. Гра пройшла не без ексцесів: за неспортивну поведінку був дискваліфікований тренер «Словян» Володимир Роговець.

За регламентом чемпіонату вищої ліги команди за перемогу отримують по 3 очка, за поразку – по одному. Загалом у нинішньому році у змаганнях бере участь 5 команд (окрім вищеназваних, «Kiev Bandits»). Вони зіграють одноколовий турнір, а 22-го липня перша та друга команди «регулярки» розіграють звання чемпіона.

{social}

{iarelatednews articleid=»926,861″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *