Стартував Чемпіонат України з пляжного гандболу

BH_Mens_Team_newВ Україні тривають змагання 5-го чемпіонату України з пляжного гандболу. Так, у м. Скадовськ (Херсонська обл.) тривають змагання жіночих команд, а у м. Южне (Одеська обл..) – чоловічих.

В жіночому заліку цього року представлені такі команди: «Херсонська область», «Дніпрянка», «Хуст», «Скадовськ 1», «Скадовськ 2», «Легіон ХХІ», «Терновка» та «Арсенал». Лідерські позиції тут впевнено зайняли «Дніпрянка» та «Скадовськ 1», які після шести зустрічей не втратили ще жодного очка, натомість виступ «Терновки» та «Арсеналу» навряд чи можна назвати вдалим, — якщо у останнього є бодай одна перемога, то «Терновка», поки що, не провела жодної зустрічі із позитивним для себе результатом. Решта команд мають у своїх акивах від двох до п’яти перемог.

Серед чоловічих команд за звання чемпіонів ведуть боротьбу 6 команд, а саме: «Закарпаття», «Волинь», «Портовик 1», «Портовик 2», «Южне» та «Збірна Ветеранів». Тут проміжне перше місце заліку належить двом «Портовикам», за ними розташувались «Волинь», «Южне» та «Закарпаття», закриває таблицю «Збірна Ветеранів» із результатом 0 очок.  

Після завершення чемпіонату, 2 червня, Южне прийматиме також і Кубок України із пляжного гандболу, серед чоловічих команд.

Змагання проходять на літніх майданчиках СП «Портовик».

Фото та інформація надані Асоціацією Пляжного Гандболу України.


{social}

{iarelatednews articleid=»1044,693,672″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *